Początki dostawcy

Odex to marka handlowa spółki Eotech. Serwis Odex.pl dystrubuuje znane marki handlowe oraz zapewnia usługi serwisowania zakupionych u nas produktów. Początkowo Odex prowadził sprzedaż tylko przez sieć Internet. 

Eotech, nasz dostawca, rozpoczął działalność w lipcu 2007 r. Od roku 2008 firma prowadzi produkcję studni wodomierzowych. Jest to najszybciej rosnący segment działalności tego dostawcy. W związku z rozwojem produkcji przeniesiono zakład produkcji studni wodomierzowych na ul. Głogowską w Raculi (dzielnica miasta Zielona Góra). Firma działa więc zarówno na rynku produkcyjnym (produkcja dla sieci sprzedażowych SBS, PSA) jak i działała jako sprzedawca internetowy. Firma wywodzi swoje korzenie o zakładu naprawy pomp i armatury na os. Dolina Zielona działającego przez lata w różnych formach prawnych. Dział naprawy pomp i sprężarek działa dopiero od 2009 roku. Firma ma także nową bazę produkcyjną w Raculi.

Poczytaj więcej › Poznaj ofertę ›

ODEX to firma w całości z polskim kapitałem. Działa od ponad 11 lat jako sewis i producent,  oferuje asortyment branży instalacyjnej w Polsce zachodniej. 

Eotech sp. z o.o. na Targach Instalacje w Bygdgoszczy, Stoisko firmowe Grupa Eotech

Szczerze polecam Państwa produkty, dostępne w naszej sieci handlowej. Oferujemy je bez zawahania naszym klientom. Ich jakość jest sprawdzona.

Adam, Dział Marketingu

Wszystko w produkcie jest przemyślane.,oferujemy długi okres gwarancji. Mamy świetny stosunek ceny i jakości.

Zarząd, Grupa Eotech

Strony informacyjne

Serwisowane marki

"Odex.pl"

Zarząd: ul. Dolina Zielona24a
   65-154 Zielona Góra
Produkcja: ul. Głogowska 12
   66-004 Zielona Góra- Racula
Telefon: +48 784 100 511
Telefon 2: +48 68 451 11 82
E-mail: biuro@odex.pl

Godziny otwarcia:
pn-pt: 07:00 - 16:00

10 lat 

na rynku