Witaj na stronie ODEX.PL

WITAMY
 
Witamy serdecznie.Miło jest nam Państwa powitać na naszej stronie interenetowej. I zapraszmy do zapoznania się a także skorzystania z naszej oferty. ODEX.PL jest marką handlową, i jest autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Eotech.  Właścicielem marki ODEX.PL jest hurtownia Eotech sp.z.o.o. Miło nam Państwa gościć na naszej stronie internetowej. Znajdziecie tu Państwo najświeższe informacje z życia firmy, aktualne dane teleadresowe do naszych oddziałów. Ponadto w dziale do pobrania zamieszczono kompletne karty katalogowe i informacje o produktach.
Zapraszamy i życzymy miłej pracy.

Firma EOTECH jest lokalną firmą produkcyjną, która posiada szeroko rozbudowaną sieć dystrybutorów i hurtowni w zachodniej części Polski. Jest jednym z głównych producentów wyrobów z tworzyw sztucznych co powala nam dotrzeć do kazdego klienta na terenie Polski. W jej ofercie znajda Państwo studzienki wodomierzowe, termoizolacyjne obudowy studni głębinowych, separatory tłuszczów i skrobi, przydomowe oczyszczalnie ścieków, zbiorniki, szamba itp. Oferujemy również fontanny pływające na zapytanie. Współpracujemy głównie z wykonawcami, inwestorami przemysłowymi, marketami budowlanymi, instaltorami oraz klientami indywidualnymi. Nasze produkty można zakupić bezpośrednio od naszego doradcy technicznego lub przez wybraną sieć hurtowni. 

Zobacz nasze produkty

ODEX to firma w całości z polskim kapitałem. Działa od ponad 11 lat jako sewis i producent,  oferuje asortyment branży instalacyjnej w Polsce zachodniej. 

Eotech sp. z o.o. na Targach Instalacje w Bygdgoszczy, Stoisko firmowe Grupa Eotech

Szczerze polecam Państwa produkty, dostępne w naszej sieci handlowej. Oferujemy je bez zawahania naszym klientom. Ich jakość jest sprawdzona.

Adam, Dział Marketingu

Wszystko w produkcie jest przemyślane.,oferujemy długi okres gwarancji. Mamy świetny stosunek ceny i jakości.

Zarząd, Grupa Eotech

Strony informacyjne

Serwisowane marki

"Odex.pl"

Zarząd: ul. Dolina Zielona24a
   65-154 Zielona Góra
Produkcja: ul. Głogowska 12
   66-004 Zielona Góra- Racula
Telefon: +48 784 100 511
Telefon 2: +48 68 451 11 82
E-mail: biuro@odex.pl

Godziny otwarcia:
pn-pt: 07:00 - 16:00

10 lat 

na rynku